ПРО ФОНД

Illustration

«Support AZOV» – єдиний офіційний благодійний фонд, який займається забезпеченням потреб Третьої Окремої Штурмової Бригади ЗСУ.
Третя Окрема Штурмова Бригада (3 ОШБр) – добровольчий підрозділ, створений на базі полку ССО АЗОВ-Київ.
У лютому – березні 2022 року звільняли від окупантів Ірпінь, Бучу, Гостомель, Мощун, Васильків, Ворзель, Пущу – Водицю, Лютіж, Стоянку, Горенку. В березні 2022 під керівництвом ГУР МО провели операцію авіапрориву блокади Маріуполя.
З січня 2023 року бригада веде активні бойові дії в найгарячішій ділянці фронту – місті Бахмут. На цьому напрямку в ході наступальних дій були нанесені великі втрати підрозділам 72-ї окремої мотострілецької бригади та штурмовим загонам ПВК «Вагнер». Знищена велика кількість ворожої броньованої техніки.

Illustration

На забезпечення 3 ОШБр щомісяця необхідні сотні мільйонів гривень. Це ремонт, обслуговування, закупівля транспорту і техніки, спорядження, створення нормальних побутових умов для бійців. Для ведення активних бойових дій нам щодня потрібні дрони, бойові автомобілі, автомобілі для евакуації поранених, засоби індивідуального захисту та зв’язку. 
Державне фінансування не може оперативно забезпечити всі потреби бригади, саме тому 3 ОШБр тісно співпрацює з волонтерами, бізнесом та органами місцевого самоврядування, чиї сини та доньки воюють в наших лавах.
Проєкт «Support AZOV» займається забезпеченням бойових підрозділів 3 ОШБр. Волонтерами фонду є поранені бійці на реабілітації та досвідчені активісти волонтерського руху.

Illustration

ОЛЕГ ПЕТРЕНКО

Координатор фонду та ветеран батальйону АЗОВ.