«Ідея Нації» - спортивний івент на підтримку полонених захисників «Азовсталі»: ФОТОЗВІТ

«Ідея Нації» - спортивний івент на підтримку полонених захисників «Азовсталі»: ФОТОЗВІТ

Вчора в Києві Асоціація родин захисників «Азовсталі» провела масштабний спортивний захід на підтримку наших полонених воїнів.

Змагання складалися з трьох видів спорту: бігу на п’ять кілометрів, стронгмену та настільного тенісу. Окрім цього, функціонували локації зі створення ляльок-моталок та танцювальна локація «Танцюй Добро Fest». Аби підтримати родини та учасників змагань, до заходу долучилися звільнені з полону захисники «Азовсталі», а привітальні слова на відкритті змагань сказали олімпійський чемпіон Жан Беленюк, радник Президента України Михайло Подоляк та голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

Окрім підтримки полонених, захід мав на меті зібрати кошти на реалізацію проекту «Нарешті ти вдома». Загалом 117 тисяч гривень у повному обсязі будуть перераховані у Фонд підтримки родин захисників «Азовсталі».

Загалом спортивний івент "Ідея Нації" зібрав величезну кількість як у часників та і глядачів різного віку. Повага кожному хто виділив час та прийшов підтримати наших бійців.

Для тих, хто хоче допомагати нашим воїнам фінансово, переходьте на головну сторінку нашого сайту де зібрані всі реквізити для допомоги.