Рік повномасштабної війни - рік підтримки української армії

Рік повномасштабної війни - рік підтримки української армії

Незважаючи на ворожі плани та скептичні прогнози, Україна міцно стоїть. Наші військові зупинили окупанта та крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території. Сьогодні вся Нація працює на підтримку української армії.

У відео короткий огляд роботи Support AZOV та слова щирої подяки волонтерам та організаціям-партнерам від нашого координатора Олега Петренка.

"За цей рік нами було отримано ваших донатів на суму понад 100 мільйонів гривень. А завдяки партнерським програмам з нашими американськими та європейськими друзями, військовими обласними адміністраціями та за допомогою всієї волонтерської спільноти України, загальна допомога склала більше ніж 250 мільйонів гривень.

Нами було передано тисячі комплектів форми. Тисячі бронежилетів. Сотні пікапів та армійських вантажівок. Сотні дронів, сотні приладів нічного бачення та тепловізорів, та багато багато іншого. За цим стоїть величезна робота всієї команди Support AZOV і ми не маємо права збавляти обороти допоки не настане день нашої перемоги та не буде звільнено всю українську землю." ,- координатор Support AZOV Олег Петренко.

Працюємо далі!