Волонтерь з розумом: Про якість речей які інколи потрапляють до нас від волонтерів

Волонтерь з розумом: Про якість речей які інколи потрапляють до нас від волонтерів

Деякі волонтери допомагаючи іноді хапаються за все поспіль, в тому числі й те в чому не розбираються, тим самим ризикують завдати шкоди більше ніж користі.

На фото відправлені нам чотири варіанти турнікетів і три з них не зможуть врятувати життя нашим воїнам. Пройдемося по кожному з них детальніше.

⛔️ Перший варіант, який нагадує звичайну відкривачку і має зовсім незрозумілий спосіб застосування. У пораненого для того, щоб перекрити критичну кровотечу є від 30 секунд до декількох хвилин. Чи можна впоратись з такою головоломкою так швидко? Навряд.

⛔️ Другий варіант. З вигляду звичайний турнікет, має маркування виробника, але є але. Це колір. На передовій бійці мають бути максимально непомітними для ворога, тому ніякі яскраві кольори не підходять.

⛔️ Третій варіант. Звичайна репліка турнікета CAT, на якій немає жодного маркування від виробника. Коштує він дешевше від оригіналу, але результат від його застосування — звичайна лотерея.

✅ Четвертий варіант. Оригінал турнікета CAT, який має всі відповідні маркування. Він є найдорожчим зі всіх варіантів, але й надійним та перевіреним.

Що обрали б Ви? Дорожчий та надійний варіант, чи дешеві аналоги які не зможуть врятувати ваше життя? Гадаємо, що відповідь очевидна.

Ми розуміємо наміри цілком щиро допомогти нашим бійцям, але принцип "краще щось ніж нічого" на війні працює лише в мінус.

Порада від нас — ніколи не жалкуйте грошей на якісні та перевірені речі. А якщо не розбираєтесь в такмеді — краще просто зробіть донат.