Як плести маскувальні сітки - пам'ятка

Як плести маскувальні сітки - пам'ятка

За останній час волонтери зі всієї країни сплели та передали на потреби азовських підрозділів велику кількість маскувальних сіток.

У деяких охочих допомагати час від часу виникають питання, щодо процесу самого плетіння, як це робити правильно. Тому тримайте невеличку пам'ятку з цього процесу.

Отже:

🔸 Кольори матеріалів мають бути природні, землясті, трав'яні відтінки, хакі. Орієнтуйтеся по порах року. Ні в якому разі не використовуйте яскраві кольори. При плетінні чергуйте кольори, щоб було розмаїття.

🔸 Матеріал тканини: найкраще — трикотаж, що не стирчить (найбільше підходить із футболок або регланів). Без блискіток, стразів, кольорових вкраплень.

🔸 Основа має бути цупкою. Це може бути рибальська сітка товщиною 0,8 мм – 2 мм, а її вічко – 4 на 4 сантиметри. На раму вона має бути натягнута, наче струна.

🔸 Сітка має бути сплетена не загусто і не зарідко. Має бути золота середина. Це дозволить не бачити наших бійців, але залишати для них видимість ворогів, а також усього, що відбувається довкола.

🔸 Міцно затягуйте стрічки, щоб тканина не провисала, коли сітка буде знята з рами.

🔸 Не варто плести "паркет" із рівних і чітких візерунків. Має бути творчий хаос. Пам'ятайте, що у природі немає рівних ліній.

🔸 Ширина смужки має сягати 4 сантиметрів, а довжина – 30 – 100 сантиметрів.

🔸 Щоб сітка накрила "машину" чи "хату", її розмір має бути 6 на 9 і 9 на 12 метрів відповідно.

Зберігайте інформацію собі та надсилайте всім охочим допомагати у цій справі.